DBGC zoekt vrijwilligers voor NK wielrennen

25.04.2016

Het NK wielrennen wordt dit jaar verreden op Goeree-Overflakkee. Van 18 tot en met 25 juni rijden wielrenners uit verschillende categorieën over ons eiland. Voor dit evenement zoekt de organisatie van het NK veel vrijwilligers om op verschillende plekken te helpen. Een uitgelezen kans voor onze vereniging om een mooi bedrag te verdienen.

Voor iedere vrijwilliger die DBGC aanlevert ontvangt de club namelijk 30 euro. De jubileumcommissie van DBGC roept alle leden van 16 jaar of ouder dan ook op zich aan te melden als vrijwilliger. Het bedrag dat we hiermee ophalen zal worden ingezet om het zestig jarig jubileum van onze club te kunnen bekostigen.

Als vrijwilliger tijdens het NK hoef je niet persé zelf lid van DBGC te zijn, als  DBGC “levert”  is dat al voldoende om 30 euro per persoon op te halen.

Mensen die zich willen aanmelden als vrijwilliger kunnen dit tot 5 mei doen via 60jaar@dbgc.nl onder vermelding van onderstaande gegevens: 

• Voornaam
• Initialen
• Achternaam
• Geboortedatum
• Adres
• Postcode
• Woonplaats
• Mobiel nummer
• E-mailadres
• Indien je een voorkeur hebt voor een functie kun je deze ook aangeven.

Deze gegevens heeft de organisatie van het NK nodig om vrijwilligers goed te kunnen te informeren. Hier wordt uiteraard vertrouwelijk mee omgesprongen. Meer informatie over de functies, indeling of het programma kun je hieronder lezen in de oproep van de organisatie van het NK.

We rekenen op jullie hulp!

De jubileumcommissie

Wil Pulleman, Cor Hanenberg, Mariëtte Mackloet, Suus Groenendijk, Bas Abresch, Robert Koster en Thijs Tromp.

Steun uw vereniging en het NK Wielrennen 2016!
Van 18 tot en met 25 juni 2016 is Goeree-Overflakkee het decor van dé strijd tegen de elementen. Inzet is de titel Nederlands kampioen wielrennen. Water, natuur, uitgestrekte stranden, prachtige historische kernen op ¬Goeree-Overflakkee, alles komt samen. Een uitgelezen plek voor het NK Wielrennen 2016. Zonder heuvels, maar mét de enige echte Dutch mountains: wind!

Vrijwilligers
Om de verwachte 100.000 bezoekers én de inwoners van Goeree-Overflakkee een onvergetelijk evenement te bezorgen, hebben wij jullie hulp hard nodig!
Voor dit prachtige sportevenement zijn wij op zoek naar vrijwilligers die hun steentje willen bijdragen aan Nederlands grootste wielerevenement.

Wat kan het NK betekenen voor uw vereniging?
Voor elke vrijwilliger die de vereniging aanlevert ontvangt de club een vrijwilligersbijdrage van 30 euro per vrijwilliger per dag. Deze bijdrage wordt vanuit de gemeente Goeree-Overflakkee beschikbaar gesteld vanuit de vrijwilliger subsidie. U leest het goed: leden van de vereniging kunnen geld verdienen voor uw vereniging in ruil voor een vrijwilligersbijdrage aan het NK Wielrennen 2016.

Informatie voor de geïnteresseerde leden:
• De vrijwilliger is minimaal één volledige dag beschikbaar op 18, 22, 24 of 25 juni 2016.
• Minimum leeftijd: 16 jaar
• De organisatie streeft voor alle vrijwilligers naar een optimale indeling van functies. Het kan zijn dat we hier, indien nodig, van afwijken. Natuurlijk laten wij dit tijdig weten.
• In aanloop naar het evenement ontvangen de vrijwilligers een nieuwsbrief met alle benodigde informatie over het evenement.

Programma
Het Nederlands Kampioenschap vindt plaats van 18 tot en met 25 juni met als start- en finishplaatsen Oude-Tonge, Middelharnis en de Brouwersdam. Het programma ziet er als volgt uit:
• 18 juni wegwedstrijden te Oude-Tonge;
• 22 juni tijdritten te Middelharnis;
• 24 en 25 juni wegwedstrijden over heel Goeree-Overflakkee.


Functies

Voor deze dagen is de stichting op zoek naar vrijwilligers voor de volgende functies:

• Hospitality (accreditatie, ontvangst);
• Wedstrijdzaken;
• Horeca;
• Evenementenregelaar;
• Parkeerregelaars op en rondom het parcours.

Nieuwsoverzicht
© s.v. D.B.G.C Ontwikkeld en gesponsord door: Quest Media. Onderhoud: WeDesignIt