Teamindeling seizoen 2018/2019

13.06.2018

De teamindelingen voor junioren voor het seizoen 2018/2019 is deze week helemaal afgerond.  Hieronder kun je deze indeling per team bekijken: 

Teamindelingen seizoen 2018 - 2019 


MO19-1
Naam Voornaam
Heintjes Ida
Wekke, v/d Lotte
Terhoeve Lisa
Buijs Tessa
Coolbergen Dionne
Hoogerwerf Femke
Plooij Nina
Pulleman Senna
Meer v/d Anniek
Maher Angel
Eijkeren van Beau
Munongo Grace
Vos, de Froukje

JO19-1
Naam
1 Vugt, Arno van
2 Mackloet, Stijn
3 Wit, Jim de
4 Hubers, Benjamin
5 Teuling, Martijn den
6 Veeken, Tijme van der
7 Stroom, Mark
8 Tromp, Wouter
9 Wuyckhuyse, Stef van
10 Eijkeren, Luke van
11 Gans, Tijn de
12 Wekke, Kjell van der
13 Vos, Sem
14 Niet, Jesse de
15 Zwijgers, Levi

JO17-1
Naam
1 Huizen, Jorn van
2 Fabert, Jan
3 Boerewinkel, Robin
4 Starrenburg, Ben
5 Roos, Mike de
6 Sluis, Bas van der
7 Troost, Romano
8 Baar, Jan de
9 Tiggelman, Tim
10 Teuling, Casper den
11 Ven, Wessel van de
12 Eijkeren, Sem van
13 Vugt, Sieko van
14 Boven, Pascal van
15 Tuns, Julian
16 Blok, Stef
17 Anker, Jack van den

JO15-1
Naam
1 Boed, Sam de
2 Umba, Eric
3 Spoor, Tim
4 Kamp, Jelle
5 Sluis, Gijs van der
6 Kreeft, Robin
7 Vijfhuizen, Matthijs
8 Noord, Wouter van
9 Tromp, Kees
10 Baar, Gijs de
11 Bouwer, Sjen
12 Tanis, Chris
13 Buijs, Joran
14 Glas, Tristan
15 Houtsmuller, Wouter
16 Berry, Ryan
17 Koning, Robin de

JO14-1
Naam
1 Stam, Rens
2 Gebraad, Storm
3 Zanten, Sten van
4 Rijbroek, Jarno
5 Hameeteman, Tim
6 IJzerman, Pedro
7 Huizen Mirte van
8 Krzysztofiak Nicole
9 Du Pree Indy
10 Anrooij Zosja van
11 Konijnenburg Julia
12 Dullemond Anna
13 Klem, Sam
14 Gjini Eva
15 Melissant Tamara
16 Mohamed Zaki

JO13-1
Naam
1 Marcus Hubers
2 Stroom, Jim
3 Heemes, Justin
4 Borsboom, Luuk
5 Lambert, Arie
6 Hobbel, Jannieck
7 Tuns, Lars
8 Kant, Tom
9 Ruiter, Matthijs de
10 Tuns, Jerzy
11 Beijer, Jesse
12 Fransen, Rick
13 Schutter, Bento
14 Dijk, Yoran van
15 Hameeteman Juran

 

Nieuwsoverzicht
© s.v. D.B.G.C Ontwikkeld en gesponsord door: Quest Media. Onderhoud: WeDesignIt