Poule indelingen en wedstrijdschema’s eilandencompetitie jeugd bekend………

10.04.2021

Het is een tijdje stil geweest rondom de nieuw op te zetten eilandencompetitie maar op de achtergrond zijn wij en de KNVB druk bezig geweest om de eilandencompetitie vorm te geven met poule indelingen en wedstrijdschema's. Dit is het resultaat en ik denk dat we er trots op mogen zijn dat we dit in een toch wel redelijk kort tijdsbestek voor elkaar hebben weten te boksen. Het enige wat nu nog ontbreekt is een definitieve startdatum, maar er wordt voorzichtig een datum in weekend van 24 april genoemd....... Even afwachten of het actieve geheugen verlies in Den Haag niet stiekem weer de kop opsteekt ! to be continued.....

Poule indeling

Nr Team Voorkeurstijd

- Jonge Spartaan JO19-1 12:00
- Nieuwenhoorn JO19-2 14:30
- DBGC JO19-1 10:30
- DVV09 JO19-1 12:00
- Brielle JO19-3 12:30
 
Nr Team Voorkeurstijd
- Melissant JO17-1 12:00
- Jonge Spartaan JO17-1 10:30
- DBGC JO17-1 12:30
- WFB JO17-1 12:30
- SJO DBF JO17-1G 09:00
 
Nr Team Voorkeurstijd
- Jonge Spartaan JO15-1 12:30
- DBGC JO15-1 10:00
- DVV '09 JO15-1G 10:15
- WFB JO15-1 10:00
- Stellendam JO16-1 10:00
 
Nr Team Voorkeurstijd
- Jonge Spartaan MO15-1 10:30
- DBGC JO14-1 10:00
- ST Herkingen/NTVV JO14-1 10:00
- SJO DBF JO14-1G 10:00
- Stellendam JO14-1 10:00
 
Nr Team Voorkeurstijd
- Jonge Spartaan JO13-1 09:00
- DBGC JO13-1 10:00
- DVV '09, JO13-1G 09:00
- WFB JO13-2 08:45
 
Nr Team Voorkeurstijd
- DBGC JO12-1 10:00
- Jonge Spartaan JO12-1 10:30
- WFB JO12-1G 11:00
- Melissant JO12-1G 09:00
 
Nr Team Voorkeurstijd
- Jonge Spartaan JO11-2 09:00
- Flakkee JO11-2 09:15
- DBGC JO11-1 08:30
- OFB JO11-1 09:00
- DBGC JO11-2 08:30
- DVV09 JO11-3 09:00
 
Nr Team Voorkeurstijd
- Jonge Spartaan JO9-1 09:00
- Flakkee JO9-1 10:45
- Stellendam JO9-1 09:00
- DBGC JO9-1 08:30
- DVV09 JO9-1 10:15
- WFB JO9-1 10:15
 
Nr Team Voorkeurstijd
- Flakkee JO8-1 09:15
- DGBC JO8-1G 08:30
- WFB JO8-1 10:15
- DVV '09, JO8-1G 10:15
 
Nr Team Voorkeurstijd
- DVV09 JO8-2 09:00
- SJO DBF JO8-1 08:30
- DBGC JO8-2G 08:30
- Jonge Spartaan JO8-2 10:30
- DVV09 JO8-3 09:00
 
Nr Team Voorkeurstijd
- Binnenmaas MO17-1 10:30
- NSVV MO17-1 10:30
- DBGC MO17-1 12:30
- SHO MO17-1 11:45
- ZBVH MO17-1 10:30
- Smitshoek MO17-2 11:00
 
Nr Team Voorkeurstijd
- Halsteren MO13-1 09:45
- Prinsenland MO13-1 09:45
- De Fendert MO13-1 09:30
- NOAD'67 MO13-1 11:30
- BSC MO13-3 11:00
- DBGC MO13-1 08:30
 
Nr Team Voorkeurstijd
- SC Welberg MO11-1 09:00
- Unitas'30 MO11-2 08:30
- DBGC MO11-1 08:30
- SC Gastel MO11-1 09:00
- Kogelvangers MO11-2 09:00
- Kogelvangers MO11-3 09:00

 

Met vriendelijke groet,

 

Jeugdcommissie SV DBGC

Nieuwsoverzicht
© s.v. D.B.G.C Ontwikkeld en gesponsord door: Quest Media. Onderhoud: WeDesignIt