
KNVB Aftrap-module brengt jeugdtrainers DBGC samen
Afgelopen week organiseerde de VTC Jeugd van DBGC, in samenwerking met de KNVB, de Aftrap-module voor de jeugdtrainers van onze vereniging. Met ruim 20 aanwezige jeugdtrainers was de bijeenkomst uitstekend bezocht en kijken we terug op een zeer leerzame en inspirerende avond.
De avond stond onder leiding van Shane van Bogaert, een ervaren trainer en docent binnen het Nederlandse voetbal.
Tijdens de bijeenkomst werden trainers meegenomen in de belangrijkste uitgangspunten van het begeleiden en ontwikkelen van jeugdspelers. Er werd stilgestaan bij het creรซren van een positieve leeromgeving, het stimuleren van plezier en ontwikkeling en de invloed die trainers hebben op de beleving van jonge voetballers.
Mooi om te zien was de grote betrokkenheid van onze trainers, die actief deelnamen aan de gesprekken en ervaringen met elkaar deelden. Ook mochten wij een jeugdtrainer van sv MZC’11 verwelkomen, wat zorgde voor extra uitwisseling van kennis en praktijkervaring.
Wij bedanken de KNVB, Shane van Bogaert en alle aanwezige trainers voor hun bijdrage aan deze geslaagde avond.