Sem & Bas: BEDANKT
Sem Vos en Bas van der Sluis doorliepen allebei de volledige jeugdopleiding van DBGC en groeiden uit tot vaste waarden in het eerste elftal.

Sem maakte op 16-jarige leeftijd zijn debuut onder trainer Wim Nieuwland en kwam uiteindelijk tot maar liefst 110 officiรซle wedstrijden, 16 doelpunten en 8 assists. Met hoogtepunten als een hattrick tegen Internos en zijn 100e officiรซle wedstrijd voor DBGC 1 tegen Herkingen โ55 heeft hij een prachtig hoofdstuk geschreven.

Bas debuteerde in 2021 onder trainer Jordi Smit in de bekerwedstrijd tegen Hellevoetsluis. Hij kreeg helaas te maken met langdurig blessureleed, maar knokte zich knap terug: drie jaar later maakte hij onder interim-trainer Renรฉ Scholts zijn rentree in het eerste elftal en was hij weer als vaste kracht inzetbaar. Met zijn inzet speelde hij uiteindelijk 39 wedstrijden voor het eerste elftal en scoorde hij 2 keer.
En als mooie beloning mochten zij samen bijdragen aan de promotie terug naar de 3e klasse!
Namens DBGC willen we Sem en Bas bedanken voor hun inzet en betrokkenheid bij de club. We wensen jullie heel veel succes en vooral veel plezier bij de volgende stap in jullie voetbalcarriรจre!
